Kacheldesign
"VÁŠ NÁPAD PREMENÍME V REALITU"

ŠERPY

JEDNOFAREBNÁ ŠERPA

Pre predškolákov, prvákov, absolventov aj maturantov ponúkame šerpy v prevedení :JEDNOFAREBNOM a DIZAJNOVOM. Stuhy sú od popredného európskeho výrobcu tkaných stúh. Ich šírka je cca 10,8cm a v dĺžke majú cca 2m. Ku každej šerpe je spínací špendlík ZADARMO. Samozrejmosťou je možnosť vlastného písma (napr. www.dafont.com, www.ceske fonty.cz ai.) ale aj vlastný dizajn šerpy ZADARMO. Pošlite nám svoj návrh a my ho radi zrealizujeme.

Ide o klasické šerpy v rôznych farbách s jednofarebným textom. ZADARMO Vám ponúkame možnosť vlastného písma príp. si môžete vybrať písmo z našej ponuky. Samozrejmosťou je Váš vlastný text.

JEDNOFAREBNÁ ŠERPA
CENA ZA ŠERPU A POTLAČ 2,80 €/ks

DIZAJNOVÁ ŠERPA

Dizajnové šerpy sú v bielej farbe pričom na jednej polovici je realizovaná Vaša predstava - buď si vyberiete dizajn z našej ponuky alebo nám zašlete Vášu vlastnú tvorbu. Vlastný motív a farebná potlač sú úplne ZDARMA, bez akýchkoľvek príplatkov. Zo zadnej strany je stuha bielej farby, čo môžete využiť napr. na podpisy alebo priania ai..

DIZAJNOVÁ ŠERPA
PRIPRAVUJEME

Vy, naši ctení zákazníci ste pre nás inšpiráciou a preto Vám ponúkame fixy v METALICKEJ ZLATEJ, METALICKEJ STRIEBORNEJ a v ČIERNEJ farbe, s ktorými sa Vám budú výborne podpisovať Vaše MATURITNÉ alebo ABSOLVENTSKÉ šerpy. Vďaka tomu bude Vaša šerpa originálna. Dajte priestor Vašej fantázii a k podpisu pridajte básničku, milý obrázok apod.. Zlatá a strieborná farba skvelo vynikne na všetkých farbách šerpy. Fixy v čiernej farbe vyniknú na šerpách svetlejších odtieňov.

CENA ZA METALICKEJ FIX 2,00 €/ks

CENA ZA ČIERNEJ FIX 1,50 €/ks